KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539208
nr 1553 9208
Oidentifierad konstnär. Bil, Monogramsignerad RB, Daterad -75. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:35:40
27/7 21:15:53
100 kr
30/7 22:05:44