KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539208

nr 1553 9208

Oidentifierad konstnär. Bil, Monogramsignerad RB, Daterad -75. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x75 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 31 juli 2023
kl 18:35:40

27/7 21:15:53 1      100 kr
30/7 22:05:44 2      Vinnande bud